| DudyyGreen a întrebat:

Am o mica problema. "Ai 300 MB pentru trafic de date de pe mobil, acces nelimitat in portalul Orange pe mobil, Yahoo! messenger si Facebook din portalul Orange pe mobil, acces nelimitat in cadrul aplicatiei Libon". Din cate am inteles eu am facebook nelimita asa ca mi-am downloadat aplicatia de pe google play si am intrat pe facebook si mi-a luat din cei 300 MB. Intrebarea mea : Cum pot folosii facebook-ul fara sa-mi ia din MB daca eu am nelimitat?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu suni direct la Relații cu Clienții pentru lămurirea problemei?
Pa, pa.

| RedFantasy a răspuns:

Trebuie sa intri prin browser pe www.facebook.com. Aplicatia iti consuma din mb.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Facebookul nelimitat este asigurat numai din browser pe adresa www.facebook.com.Aplicatia Facebook instalata nu acceseaza prin intermediul browserului.

| aurora1234 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine. Pai intrii de pe telefon pe m.orange.ro si dai mai in jos si iti apare facebook, yahoo si mai multe... Daca ai un telefon destul de bun, vei avea facebookul aproape ca cel pe care l-ai descarcat de pe google... Sper ca te-am ajutat

| DudyyGreen explică (pentru aurora1234):

Am un Lg Optiomus L5 II