| Anonim097 a întrebat:

Bună, TPU!

Am o mică problemă pe care aș dori să o împărtășesc cu voi și am nevoie de ajutor. Sânii mei sunt prea depărtați unul de altul, nu știu ce să fac ca să-i mai apropii. Se vede urât pentru că sunt depărtați. Aveți idee cum aș putea să-i mai aproprii?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| devilshelp a răspuns:

Nu ai cum sa ii apropii fara operatii estetice. Daca se vad urat prin haine e de ajuns sa porti un sutien care sa iti vina bine. Majoritatea fetelor nu isi aleg cum trebuie sutienele si mai mereu ajung sa fie incomode. Fa-ti timp intr-o zi si mergi si cumparati cel putin unul in care sa te simti bine
Daca te referi ca stau prea departati fara sutien si ca te vede iubitul stai linistita, baietii sunt fericiti cand vad sani, nu stau sa ii analizeze sau critice

| Anonim097 explică (pentru devilshelp):

Mulțumesc ca ți-ai făcut timp să îmi răspunzi!

| devilshelp a răspuns (pentru Anonim097):

Cu cea mai mare placere! happy

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Foloseste sutiene Victoria Secret si dupa sa spui cum stau sanii tai laughing