| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am o mică problemă pe Instagram.Nu pot da like, follow și comentarii.Contul meu a fost restricționat temporar din cauza regulilor comunității până pe data de 01.02. 2021. A pățit cineva ceva de genul și cum pot rezolva? Dacă îmi zice că până pe 1 restricțiile expiră e posibil ca pe 1 să nu fiu deblocată?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

A patit cine a incalcat regulile ca tine. L e scoate pe 1 dar daca le incalci iar te blocheaza iar.