| Ralucaralucasonia a întrebat:

Buna TPU, am o mica problema, va rog sa ma ajutati. Baiatul cu care sunt eu in cunoastere nu mai imi da nici un semn, dupa cand eu il caut imi zice ca nu mi-a pasat de el o saptamana ca de ce nu l-am cautat, mi se pare ca arunca vina pe mine, pai de ce nu m-a cautat el, nu?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă-l baltă, e plin de ei!

| Ralucaralucasonia explică:

Mi a zissa mergem saptamana asta la munte si am zis ca nu pot decat cealalta si a plecat dar nu cred ca singur deci am avut dreptate sa nu sun sa nu caut el in tot acest timp probabil vorbea cu cea cu care a mers la munte