| Madunicorn a întrebat:

Bună TPU, am o nelămurire cu ceva.
Am început sa citesc despre cum îți dai seama dacă un băiat te place și nu is prea de acord cu ce am citit
De exemplu:"dacă un băiat te place se va uita încontinuu la tine și când vb cu tine își va menține privirea doar la tine, în ochii tai nu ii va pasa de ce se întâmplă în jur" - eu nu sunt de acord cu asta pentru ca eu de ex când îmi place de un băiat nu pot sa ma uit direct în ochii lui, nu am cum(emoțiile sunt prea marilaughing serios) mai ales cand și el se uita la mine, când nu se uita la mine într-adevar ca doar la el ma uit(dar doar în situația asta).
Voi ce ziceți?
Vreau sa-mi spuneți câteva semne cand un băiat te place și vreau sa fiți sinceri

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si de la persoana lapersoana.