| kumika a întrebat:

TPU! Am o pagina pe facebook care se numeste ღvise De Adolescenteღ si am nevoie de cateva admine. La ce ma refer cand spun admina? Ma refer ca vreau sa gasesc cateva persoane dragute care sa se ocupe de pagina punand poze, stari, joculete, povesti, concursuri astfel incat sa creasca numarul de like-uri. Imi doresc sa gasesc niste admine de incredere si active.
P.S: Pagina are 871 de like-uri.
Va astept!

3 răspunsuri:
| teiubesc_5807 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu admina pe pagina ta, nu am mai fost, dar am mult timp liber s as fi incantata.Am 17 anihappy

| FeraruAndreea a răspuns:

Doresc si eu sa fiu admina daca se poate la pagina ta nu am experienta dar pot sa pun multe chesti intr-o zi si sunt de mare incredere.
P.S. am 12 ani laughing :*

| EvelineFgm55 a răspuns:

Hei, si eu am o pagina, si te sfatuiesc sa pui ca admine prieteni sau macar cunostinte in care sa ai incredere. Pentru ca asa poti nimeri o persoana care iti va lua pagina!winking Sper ca te-am ajutat chiar daca nu este o intrebare.