| Xoniaa a întrebat:

Am o prietena/colega cu care vorbesc de mult timp de cand o cunosc e mai tupeista si un doi cum gresesc ceva vorbeste urat cu mine si se supara si comenteaza si ea cand imi face ceva nu ii zic nimic..eu impart cu ea, ea nu (asta nu ma intereseaza asa tare oricum oh go on ) eu tin la ea ca prietena dar eu cred ca ea ma foloseste..ca atunci cand ne certam imi zice lasa stai singura ca eu am destule prietene..nu stiu. faza e ca e singura fata cu care vorbesc, bine mai am prietene dar stau departe s-au so mutat in alt oras sau au si ele alte prietene mai bune cu care ies..si asa mai departe.ii fac o gluma sau ceva se supara si nu is glume proaste sau asa... is glume simple ca sa rada..si ea se supara ..si cand imi zice ceva eu nu ma supar straight face m-am saturat deja sad nu stiu cum sa ii zic ca sa se schimbe pentru ca orice i-as zice despre ea se supara..sau sa ma schimb eu..Nu stiu voi ce ziceti?sad Cel mai bun sfat primeste fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| 4U2 a răspuns:

Pur si simplu spune-i ca te simti oribil cand se poarta asa cu tine. Explica-i intr-un mod mai putin suparator ca urasti chestia asta. Daca nu te intelege, atunci pur si simplu nu merge, poate nu sunteti sortite sa fiti prietene.

Daca vrei un prieten cu care sa schimbi o vorba iti dau id-ul meu.