| andreisergiu123456789 a întrebat:

Buna TPU am o problema! am iubit la început o fata dar acum când tocmai am vrut sa fac un pas spre ea.Mi au dispărut brusc sentimentele,dar tot tin la ea,nu stiu.ce e cu mine! Nu ma înțelegeți gresit nu am o obsesie pentru ea ca niciodată nu o urmăresc sau spionez sau ma gândesc ca un nebun desi inima nu mi bate pentru ea, pur si simplu o doresc si nu o doresc in același timp! As dori un răspuns cat mai sincer si concret va rog eu mult de tot.Ce este acest sentiment pe care il simt si nu ma mai lăsa!?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O vrei ca să ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e un motiv in spatele acelor "o vreau,nu o mai vreau "?
Adica,o vrei, apoi iti aduci aminte ceva, sau te gandesti la ceva, o vezi cumva, apoi nu o mai vrei? Sau e intampla in mod spontan?

| andreisergiu123456789 explică (pentru anonim_4396):

Parca o plac mult de tot si nu o plac in același timp! Ca sa ti zic mai amănunțit mi se pare ca îmi place de ea doar când o vad sau ne plimbam in general când sunt in preajma ei dar daca e sa ma gândesc la ea dispare brusc totul!

| Blackangel21 a răspuns:

50 la suta din sentimentele tale o plac. Dar jumatatea cealalta nu. Ti as recomanda sa o inviti la un suc. Apropo incearca sa o asculti mai mult pe ea nu pe ceilalti din jur.