| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...am o problema... Am o prietena(sunt fata) cu care ma intelegeam foarte bine pana ieri...e cam incapatanata, egoista si putin copilaroasa. Cand era pe clasa a 7-a a avut 3 lovituri la cap si a fost diagnosticata cu epilepsie dar nu stiu cum acum e f bine și nu ia nicitun medicament...
Totul mergea bine pana cand a vazut pe telefonul meu 2 poze cu ea de cand era mica si mi.a zis sa le sterg. Nu am putut pe moment pentru ca erau salvate in Picasa si mi.a spus ca nu o sa mai vorbeasca cu mn niciodata...am mers acasa si mi.am resetat telefonul pentru ea si mi.am sters contul de Google+ si cartela de memorie...am ramas cu nimic... Apoi i.am scris mesaj: " hey...Iarta.ma daca te.am suparat... Nu am stiut ca o sa te superi pentru 2 poze... vreau sa stii ca mi.am resetat telefonul si am ramas doar cu cateva contacte... sper ca esti multumita. " azi m.am intalnit cu ea si mi.a intors spatele... Nu stiu ce sa fac...am suferit mult din cauza ei si in trecut... Am nevoie de ajutor... Dau funda!

Răspuns Câştigător
| MarcelineBMTH a răspuns:

Este o prostie sa stai dupa o persoana care iti intoarce spatele si nu poate aprecia niciun efort. Ai resetat telefonul pentru ea si nici nu i-a pasat. Nu ai nevoie de o astfel de persoana, care doar te face sa suferi.

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Se poate ca acele poze sa ii fi starnit niste amintiri neplacute. Si de asta sa fi reactionat asa, incearca pe cat poti sa o faci sa te ierte si sa afli ce s-a intamplat cand a vazut acele 2 poze.