| emmyemma a întrebat:

Am o problema cam mare! Eu sunt de cam 4 luni cu un baiat cu 2 ani mai mare ca mine si il iubesc foarte mult si el ma iubeste mult pe mine.Problema este ca am un prieten, X, care imi e cel mai bun prieten.Ii spun tot ce mi se intampla si vorbesc foarte mult cu el si la telefon si la scoala.Ieri am fost in parcul de langa scoala cu el si cu o colega si stateam pe telefonul lui si X a intrat pe un cont "Fan Pariu cu Viata" si isi batea joc de copii.Toti radeam si ne simteam bine dar in timp ce el scria un mesaj mi-am lasat capul pe umarul lui si el si-a lasat capul pe capul meu apoi eu l-am luat de bratul drept si el a inceput sa scrie la telefon cu mana dreapta si mana stanga si-a duso la bratul drept de unde il tineam eu si mi-a atins mana....nu a spus absolut nimic si eu si el am stat asa pana cand a trebuit toti 3 sa plecam acasa.
Nu inteleg ce s-a intamplat acolo,adicad mi-a cam placut dar nu pot spune ca am simtit ceva special!
Iubitul meu mai ia fetele de la el in brate si le pupa pe obraz si eu sunt cam geloasa, dar si el e gelos ca mai stau cu un baiat Y care e cel mai popular din scoala, dar cu tot cu gelozia asta noi ne iubim foarte mult!
Eu am impresia ca am facut asta sperand ca iubitul meu sa ma vada si sa il fac si pe el gelos ca simcera sa fiu atunci cand e gelos face intai un botic irezistibil si apoi eu ii sar in brate si il sarut si el ma ia apoi in brate. Oare de asta am stat cu X asa sau se intampla ceva? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Eu zic ca daca intr-o relatie exista incredere totul merge bine! Desigur nu strica putin gelozie, insa nu in exces ca poate duce la pierderea relatiei! Eu zic sa nu va mai faceti unul pe altul gelosi ca nu are rost.Sa va iubiti mult in continuare si daca se poate sa nu va despartiti niciodata! Te pup! Funda?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunteti prieteni buni si e normal sa va mai permiteti una/alta, ai iubit, il iubesti, eu zic sa te concentrezi mai mut pe relatia voastra

| micutsa19 a răspuns:

Eu cred ca a fost ceva din instinct pur si simplu mai ales ca sunteti prieteni foarte buni, asa fac prietenii,,, parerea mea,,, insa daca tu insati nu stii de ce ai facut acest lucru cu atat mai greu am putea noi sa iti spunem pentru ca tu esti singura care stie ce a simtit in acel moment

| Bubulin4ik a răspuns:

A fost ceva natural, adica sunteti doar prieteni nu?
Si daca prietenul tau te face geloasa nu trebuie si tu sa il faci gelos, nu va destramati aiurea relatia daca va iubiti!
Fiti cuminti si aveti grija de voi si relatia voastra! Bafta!:*:*:*

| Azµre a răspuns:

Nimic ce să mai credem prea sună a telenovelă.

| Incepator01 a răspuns:

Daca tu vrei sa-l faci gelos, el te face geloasa intentionat, asta nu mai e dragoste, cel putin parerea mea. Din scurta ta istorisire am inteles doar ca tu stai cu x si y, iar el sta cu alte fete si le ia in brate. Daca va iubiti asa de mult, cat timp mai petreceti impreuna?