| SecretName1234 a întrebat:

Am o problema.Cand vreo sa intru intr-un joc descarcat de pe net sau alt program descarcat de pe net imi apare:Windows cannot acces the specified drive, path or file. You many not have the appropriate permissions to acces the item.Imi apare chestia asta doar de cateva zile. Ce pot sa fac sa pot intra in fisiere decarcate de pe net?

1 răspuns:
| KeKe_4011 a răspuns:

Pai in primul rad trebuie sa stii ce inseamna:Windows(al tau, orice Xp 7 professional) nu poate accesa acel program sau fisier; tu posibil nu ai permisiunea(sau programul) sa accesezi programul.Deci eu iti spun sa te gandesti :
1. Daca cineva ti-a intrat pe calculator recent.
2. Daca ai descarcat vreun program cu alcelasi nume ca altul deja existent(trebuie sa stii ca asta nu se face niciodata pentru ca cel vechi va fi anihilatdin baza de date
3. Daca ai vreun antivirus pune-l sa scaneze calculatorul.
Mult succes!