| amc a întrebat:

Am o problema ciudata cu facebook-ul.
Acum cateva zile am dat cerere de prietenie cuiva si nu a primit-o. Mie imi arata ca a sters cererea si acum nu il mai pot adauga la prieteni. Imi apare doar sa urmaresc si sa ii dau mesaj.
Am intrat pe alt facebook sa vad daca e numai la mine asa. Si asa e... de pe alt facebook pot sa ii dau cerere dar de pe al meu nu. Si numai persoanei respective nu ii pot da.

3 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Da cam aceea persoană nu prea te dorește în lista sa de prieteni, cerere îi poți da când te scoate din lista pers blocate

| stefanmarina2000 a răspuns:

Pentru ca acea persoana cand ti-a respins cererea tea si blocat asa se intampla mereu si acum numai ea poate sa iti mai trimita cerere!

| amc explică (pentru stefanmarina2000):

Si numai pot niciodata sa ii trimit cerere?