| SoferTir a întrebat:

Am o problema cu calculatorul.Acum doua saptamani daca ma jucam un oc dupa 20 de minute se stingea.Pe net statea cam 2-3 ore si se stingea singur. A mers asa o saptamana.Intr-o zi m-am jucat la el 4 ore pe un joc si chiar m-am mirat ca nu s-a stins dar in final sa duus.ACum daca vreau sa-l pornesc nu mai face nimic.Parca nu-i vine curent.Cablul e bun priza e buna...De la ce o fi?

1 răspuns:
| DewLoWoofy a răspuns:

Virusi :]]] :p Chiar daca iti apare ca nu ai virusi, se poate sa aiwinking Da nu prea intseleg limba asta analfabeta " m-am jucat LA calculator " FRATSILOR! Alo! Se scrie " PE calculator " suna mai... Normal rolling eyes