| raluca1601 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. Din greseala mi-am pus aspectul nou la facebook si nu imi place deloc. Nu stiu ce am apasat de s-a schimbat asa. Si vreau varianta veche. Stie cineva daca se poate schimba inapoi? Si daca da, cum? Va rog ajutat-ma. DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| debarba a răspuns:

Stai linistit ca timelin-ul cum se numeste aspectul nou de la FB va intra obligatoriu pe toate conturile incepand cu data de 1.martie.

| djdadu a răspuns:

Raluca,te inteleg, si eu am aceeasi problema dar m-am obisnuit cu timeline-ul...cei de la facebook au dat voie sa isi puna doar cine vrea pentru a avea toata lumea timp sa il retusheze dupa bunul plac...incepand cu 15 februarie(cred ca asta este data,nu mai stiu foarte bine) timeline.ul va fi obligatoriu la toti,iar la cei ce au profilu vechi, cel cu wall, va arata pagina destul de naspa pana o retuseaza