| danadanutsa a întrebat:

happy am o problema cu facebook-ul, si sper sa ma ajutati. Problema e ca mi-am facut un album nou, si nu pot primi comentarii la poze! La confidentialitate totul e ok! ma gandesc ca poate fi ceva de la album pentru ca la pozele de profil primesc! ce as putea face? sa sterg albumul si sa incerc sa pun din nou pozele? sa creez un alt album? multumesc

1 răspuns:
| denyprodan a răspuns:

Buna! incearca sa intri pe album, apoi pe editeaza albumul iar apoi pe confidentialitate si alegi prietenii prietenilor.si gata.incearca asa.happy