| Magnific a întrebat:

Buna TPU am o problema cu motorola c115 din ala din epoca de piatra laughing dar ma enerveaza ceva. Astazi am incercat o cartela portocalie intr-un telefon si, spre uimirea mea, imi solicita un cod. Un cod pentru ce? De unde? Nu am cod PIN si nici un alt cod pe telefon. Eroare de retea? am incercat sa introduc 1234 nu merge am incercat 0000 hmm nici atata am incercat din nou 1234 Esec total Raspuns final: SIM BLOCAT! Solicitati furnizor de servicii! bunn nici o problema am bagat alta cartele in telefon aprind telefonul fericit ca se aude sunetul dupa aia esec acelasi lucur SIM BLOCAT! Solicitati furnizor de servicii! ce e de facut in cazu asta? am incercat 20 de cartele si degeabaaaaaaaa ce ma fac ca il sparg ajutorr. vamultumesc

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Sparge-l. laughing
nu inteleg de ce vrei sa-l mai salvezi ca si asa nu e bun de nimic. straight face
si acum vorbind serios...iti recomand sa te duci cu el undeva la reparat sau la o firma de telefonie mobila poate te ajuta vreounu de-acolo thinking
bafta!winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfat...nu te duce cu el la service ca te faci de ras...mai bine cumpara altul si iesi mai castigatlaughing