| davidpaul18 a întrebat:

Am o problema cu o fata pe care o plac. Ea nu stie. Vorbesc foarte mult cu ea.
Ea tot timpul gaseste tipi curvari cu care se baga inseama. Ce as putea sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu știe, fă ceva ca să știe.
Tipii aceia nu sunt c*** cum zici dta, sunt doar mai curajoși. Dacă este vorba de fete, curajoșii le cuceresc. Așa că, fă ceva. Orice.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu îți faci curaj să vorbești cu ea o să ai de pierdut.
Du-te la ea și spune-i că îți place de ea.

| Donsavas a răspuns:

Ii plac tipii pe care nu îi poate avea. Pe tine te are la degetul mic, de aceea șansele cu ea sunt nule.