| Madalina68 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Azi i-a stat ecranul toata ziua aprins. Indiferent ca il blochez sau ca nu il mai utilizez, ecranul sta non-stop aprins. Nu mi s-a mai intamplat pana acum niciodata. Stie cineva ce problema poate avea?

Funda raspunsului care ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
| MonterDoc a răspuns:

Poate fii un fel de freeze mai ciudat. in general lasa-l sa se descarce. daca tot face asa si dupa repornire, dai revenire la setarile din fabrica (pierzi datele din el) si se rezolva sigur :]