| Georgiii2000 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Samsung j3 2016. L am cumpărat recent și mi se pare ok problema e ca atunci când nu îl folosesc ( noaptea, în timpul zilni când sunt la școală etc ) bateria acestuia scade foarte mult. De exemplu seara asta aveam 60 % și dimineața 34 %. Nu înțeleg de ce scade așa mult. Telefonul e nou nouț și ca aplicații am Instagram și whatsapp și menționez ca închid wi fi și toate cele și luminozitatea la minim. Atunci când stau pe el, îl folosesc bateria scade normal.

1 răspuns:
| Figaro69 a răspuns:

Tii datele mobile activate non-stop? Daca nu, fugi repede cu garantia si sa ti-l faca happy