| adryutzza13 a întrebat:

Am o problema cu un program pe care l-am instalat pe calculator... l-am dezinstalat si m-am asigurat ca nu mai e nimic in calculator de la el, dar porneste cand deschid calculatorul. Programul nu are bara sus de unde as putea bifa/debifa chestia aia ca la mess. Funda happy.

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Instaleaza Revo Uninstaller 1. 91 http://translate.google.ro/....../translate 91%26hl%3Dro%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DKT0%26rls%3Dorg.mozilla:ro:official%26prmd%3Divns
reinstaleaza programul cu pricina si dezinstaleaza-l cu Revo Uninstaller

| zմzմツ a răspuns:

Refati windows-ul ori da cautare prin toate fisierele si daca nu merge incearca sa il gasesti la control panel.big grin

| userr a răspuns:

Registrii raman si dupa! imi spui cum se numeste programul ca sa te pot ajuta?

| Victor_4819 a răspuns:

Intra in 'панель управления > программы.

| Victor_4819 a răspuns:

Intra:start>panou de control>dezinstalare program. Cauta programul, fa click stanga apoi dreapta siapasa dezinstalare/modificare. Succes.