| DOGinthecartie a întrebat:

Buna TPU...am o problema, de acum o luna o prietena foarte buna nici nu mai vrea sa ma vada si se da la un baiat de care imi place...imi dati niste replici ca sa ii spun sa termine va rog frumos? multumesc dau FUNDA +VOT

Răspuns Câştigător
| DanielaJustMe a răspuns:

Pai poti sa ii spui asa :
-tu imi erai prietena de ce esti asa acum?!
-stii foarte bine ca si mie imi place de el de ce faci asta?!
-prin cea ce faci dovedesti ca nu esti o prietena buna.
-stii nu prea e frumos sa faci asta asa ca TERMINA!
-te rog frumos sa nu mai faci asta deoarece mi-ai fost prietena.
Si multe altele. Sper ca te-am ajutat.Succes. Funda?happy

1 răspuns:
| ElenaZamfi a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie replici.Indiferenta doare cel mai tare, daca chiar crezi ca merita efortul.Fa-o sa creada ca nu te doare ce face ea si va termina.Sau poti sa-i spui si in fata.Eu urasc persoanele ca dansa. Oricum in cazuri din astea gandeste maturwinking