| Raluca_1450 a întrebat:

Buna TPU am o problema.Deci m-am certat cu iubitul meu din cauza ca el crede tot ce ii sp altii despre mine. El ia crezut si neam desp. Ce sa fac? Sa astept pana ne linistim? dau funditalove strucklove struck

2 răspunsuri:
| Ana_2576 a răspuns:

Buna,Raluca! Intrebarea ta este una cam inocenta. Din moment ce el pleaca urechea la ce spun altii si nu are incredere in tine, acest lucru este o dovada ca nu tine la tine cu adevarat. Sfatul meu este sa-l lasi in pace pana-si da seama ca face o mare greseala sau sa-l uiti.

Succes! xD

| carpediem a răspuns:

Pei e simplu. Cum e si firesc dupa sp si alte vb nu mai ct ce e de fapt si nt cu el, apoi mersi cu doi. Ne-am. Invata sa scrii.