| Abinr1 a întrebat:

Am o problema gravă.
Stiti,sunt intr-o clasa cu cei mai prosti copii, ii urăsc.
Mai ales ca toți sunt machidoni.
Este o fata Izabela ce ma dispera.
Se imbraca numai in ghici fake, bine ea zice ca e original(nimeni nu o crede)e mai fitoasa, dar bine...ne cunoaștem de mici de la gradi,ea a iesit numai pe primul loc (preferata profilor)si este prea bagareata,nu o suport deloc.
Imi ia mereu locul.
Si are un ras de cocostarc plouat.
Dar trebuie sa fiu prietena cu ea, măcar pana intru la liceu, stiti cum e...mai un copiat,un suflat laughing
Si vreau sa nu o mai placa atât de mult lumea, vreau sa o urască, stiti mie imi place mai mult cearta, da pun vorbe din greseala.
Intrebari:
1.E normal ce vreau sa fac?
2.Cum fac sa o urască lumea?
Funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu știu cum e izabela asta, da din ce am citit, la cum ești tu, cred că o prefer pe ea...

| aceafata01 a răspuns:

Asta e la misto? Sper.

Răspuns utilizator avertizat