| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema,,, imi place un baiat care a aflat ca-l plac (nu de la mine) si acum se da la o amica de-a mea, desi nu o place,, el crede ca acea fata il place big grin... nu cred ca este asa si nu inteleg de ce face asta sau ce vrea dela mine sau ce castiga daca ma face sa sufar... voi ce credeti?,, as fi interesata de parerea unui baiat, de ce ar face asa ceva? straight face
Credeti ca ar trebui sa merg mai departe?

Răspuns Câştigător
| xesusn a răspuns:

Face lucrul asta se cheama flirt ca sa vada daca intr-adevar il placi.in primul rand vrea sa te faca geloasa sa vada cum reactionezi tu.
daca tu zici ca el crede ca aceea fata il place isi incearca si el norocul. daca nu are izbanda se va intoarce la tine
tu incearca sa-l eviti, si astepta-l sa vina la tine.prefa-te indiferenta si cine stie vine el la tine.i se schimba lui ideile