| anonim_4396 a întrebat:

am o problema,mai, intima..de care nu prea as vorbi,in fine,pielea penisului meu,vine destul de greu jos,dar si cand ajunge jos,imi strange baza "capului" si ma cam doare,plus ca inainte daca imi atingeam capul,aveam un fel de,durere,doar cand luam mana,Inca o problema, curbat,dar cand pielea e jos, e si mai curbat.Iar a 3-a problema e ca,atunci cand pielea e jos,nu poate sa se intinda destul si am foarte multa piele stransa jos,dar cand am pus pielea inapoi (foarte greu) imi creste putin mai mult, 1-2cm.Imi e rusine sa le spun parintilor sau sa merg la doctor, ce as putea face? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-e rusine de doctor dar pui tampenia asta pe net!?
Parintilor ti-e rusine sa le spui!? Adica tatal tau care a fufufu pe maicata si stie mai bine, iti e rusine sa-l intrebi!?

| Anon31241212 a răspuns:

Trebuie sa le spui parintilor si sa mergi la medic. Nu e absolut nicio rusine. E pentru sanatatea ta si binele tau.Nu poti sa iei de unul singur tratament. Multa sanatate!