| PandaxUnicorn a întrebat:

TPU, am o problema, peste o luna voi merge la un concert important si nu stiu cum ma voi descurca, va trebui sa vorbesc cu foarte multe persoane. La fanisgn va trebui sa vorbesc in engleza. Sunt foarte timida, chiar si la scoala cand imi vine randul sa citesc ceva, de exemplu la ora de engleza, ma balbai de emotii desi stiu engleza foarte bine, o dau in bara. Imi este teama sa nu ma fac de ras acolo, mai ales in fata membrilor trupei. Ce as putea face sa schimb asta?

7 răspunsuri:
| LovelyKitty2 a răspuns:

Nu te poate ajuta cineva trebuie sa iti depasesti temerile singura, relaxazea-te si va fi bine. Distractie placuta :*

| Michiro a răspuns:

Acel concert e cumva LedApple? laughing))

| Michiro a răspuns:

Si vreau sa zic ca sunt la fel ca tine, aceeasi situatie...Doar ca am incercat sa joc un pic teatru dar paream aroganta, la mine nici cum nu e bine.Iar pe langa asta eu nu ma pot descurca singura deloc si eu nu am fost in Bucuresti deloc.Si sunt vreo 3000 de oameni si am o problema cand e aglomeratie ma pierd si ma speri intr-un fel.Asa ca iti dau eu o solutie pentru ca suntem la fel, hai sa stam impreuna laughing)De obicei cand doua persoana sunt timide amandoua prin curaj cand sunt impreuna.

| PandaxUnicorn explică (pentru Michiro):

Da, si faza cu aglomeratia, nu-mi place deloc >.<. Si da este concertul celor de la LEDApple, abia astept sa-i vad, ii urmaresc de un an de zile si nu vreau sa ma fac de ras in fata lor >.<.

| Michiro a răspuns (pentru PandaxUnicorn):

Din ce oras esti?

| PandaxUnicorn explică (pentru Michiro):

Stau pe langa Ploiesti, vin cu o prietena si verisoara mea la concert.

| Michiro a răspuns (pentru PandaxUnicorn):

O pai u ai noroc ca mergi cu ele eu o sa merg cu fane pe care nu le cunosc, insa o sa rog una din ele sa aiba grija de mine cand vine vorba de aglomeratie. Oricum pentru ca si tu esti ca mine, acest concert este o sansa in care ne putem deschide mai mult in fata oamenilor.^.^Si nu o sa ai timp sa comunici cu ei oricum 10 secunde acolo laughing)Zici ''Hello'' apoi autograf, poza,''bye'' laughing)