| Avril_2123 a întrebat:

Am o problema.Plac un baiat de mai multa vreme si intr-un final acel baiat a aflat. La inceput ma ignora si nu ma baga in seama dar...de cateva zile cand plec de la scoala se uita insistent la mine... dar cred ca doar vrea sa ma prosteasca. Voi ce parere aveti? Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| pisicutzaaa a răspuns:

Si mie in acest moment imi place un baiat. Mai de mult [acum 2 zile ] Varu`meu i`a spus acestui baiat ca-mi place de el : Ma vrei sa fi cu verisoaramea si el a zis da blushing cand mi-a zis varmiuu nu l`am crezut. dar ieri [08.03.2011 ] i-am dat oracolul meu acestui baiat si a scris l intrebare ai iubit/a? el a raspuns da si dupa aia la cum o/il cheama a scris numele meu si zodia meu si anii meii am ramas socata. ierii mai aveam putinn si ne pupam :*
La mine se intampla ca la tine...
Cred ca cel mai bine e sa vb cu el. si sa vezi ce parere are si el
Sperr ca te-am ajutat