| albertoy21 a întrebat:

Buna TPU am o problema "prieteni" mei nu mai vorbesc cu mine pentru ca sunt cu o fata straight face fata aceea au fost cu ei si s-a despartit de ei apoi au inceput so o huiduie tot felul este in clasa cu mine si fata si baieti iar eu in timpul acela i luam apareara o sfatuiam si am inceput sa ne iubim deci ce spuneti sa fac ei spun daca mai vreau sa vb cu ei sa ma despart de ea eu le-am spus ca sunt halali prieteni si au spus gen aham mda

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Mai,albertoy 21, fata in cauza a fost chiar cu toti?! Daca da, nu pot sa spun si eu decat gen "aham mda" laughing

| albertoy21 explică:

Ma nu a fost cu toti laughing)))))))))))) ei au vrut dar nu a vrut ea happy