| xBiiaM a întrebat:

Am o problema si ma enerveaza complet!
Aseara handicapata de maicamea a scos cablul de internet din priza. Eu fiind pe laptop, am wireless la el. Asa, si azi cand am deschis laptopul, nu mi s-a mai conectat la wireless. Am incercat de 100 de ori sa il conectez dar imi scrie in germana ca aceasta retea nu este disponibila. Dar mie imi arata ca palpaie beculetul portocaliu la wireless. Si nu mai stiu ce sa fac, am nervi. Cum il conectez inapoi? Acum am bagat cablul de internet de la unitate, dar nu imi convine cu el, pentru ca acest cablu este scurt si nu ajunge pana unde imi pun eu laptopul. Am fost obisnuita cu wireless-ul. Ce sa fac? DAU FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ori ca a facut-o din greseala, ori ca a avut un motiv, se pare ca nu folosesti corespunzator net-ul...Cred ca mama ta nu merita sa o califici astfel. Poate ar trebui sa-ti ia laptop-ul.

| IAmTheLegendary a răspuns:

1.Mama e una pe paman
2.Lasa firul si daca-ti scrie asa intra pe internet si incearca daca poti sa intri pe google!

Funda?