| NoName123 a întrebat:

TPU! am o problema si nu stiu daca ma puteti ajuta.Eu sunt in clasa a5-a, si la inceputul anului m-am mutat la alta scoala.Niciodata nu am avut vreo problema cu colegii dimpotriva, ne intelegem foarte bine, dar la inceputul anului mi-am facut o prietena care s-a dovedit a fi o prietena foarte buna si asa am devenit noi BFF(best friends fourever) adica prietene pentru totdeauna dar ea avea inainte doua prietene foarte bune. Mi-a facut cunostinta cu ele si ne-am inteles foarte bine. Dar acum eu le salut si una dintre ele (cea cu care a fost prietena foarte apropiata pr mea) nu ma mai saluta.Am intrebat-o pe prietena mea de ce nu ma mai saluta deoarece pe ea o saluta si mai demult au avut o cearta.Prietena mea mi-a spus ca s-au impacat si nu era asa de grav.Si a mai spus ca nu ma saluta deoarece eu si ea(prietena mea) suntem BFF.

Ce sa fac? Ce as putea face stiind ca fata cu care vreau sa ma impac este putin incapatanata.

P. S:Am incercat sa ii spun ca eu nu am nimic cu ea.

Funda cui ma ajuta si imi da o idee care sa funcioneze deoarece nu vrea sa raman certata pe viata cu ea!

1 răspuns:
| urgentr a răspuns:

Intreab-o in fata