| αnny a întrebat:

Am o problema si vreau sa fiti cat mai sinceri cu mine. O colega s-a certat cu mine.Copiii i-au zis profei de Romana ca ne-am certat.Profa a zis ca o sa-i zica doamnei diriginta maine pentru ca ea nu mai era in scoala. Fata cu care m-am certat mi-a facut un bilet pe care scria o prostie, iar eu i-am dat biletul profei de Romana.Profa a zis ca o sa puna biletul in catalog iar maine doamna diriginta va rezolva problema si ne va gasi o pedeapsa.Credeti ca sunt sanse sa-mi scada nota la purtare? Ps:colega mea a inceput cearta si ma impingea in pauza. Ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

Prostia care ai facut-o cea mai mare a fost ca i-ai dat biletu' profei laughing eu una nu faceam asa happy dar in fine, treaba ta.Si acum ca te-ai dus.suporta consecintele devil vezi ca o sa te duca intr-o capera gen "ca in iad" si o sa te manance profesorii la 12 smugai grija smug Bafta! rolling on the floor

| αnny explică:

Nu mi-a scazut nota.Am avut noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti bagi picioru' in toata scoala si meri in alta scoala(mare lucru)

| Lorreyn a răspuns:

Nu o sa iti scada nota doar pentru atat.happyDar ar trebui sa vb cu diriga si sa ii explici ce s-a intamplat si ca nu este vina ta.
Noroc...Bye:*!