| Crisuuu16 a întrebat:

Buna tpu...am o problema, vreau sa slabesc si am descoperit ceva, dupa ce mananc sa vomit, dar e o problema aceea ca nu pot vomita nici daca mi-o provoc, help! Cateva sugestii?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai descoperit tu se numeste bulimie si este o dereglare psihica. Este foarte bine pentru tine ca nu o poti pune in practica

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Riști să ajungi la morgă.

| Wr3nch a răspuns:

Cea mai proasta metoda posibil. Cu asta in loc sa slabesti te vei ingrasa si mai tare.

| DarthNiger a răspuns:

Sugestia mea este sa faci sport, asa slabesti, nu e asa de greu si poate oricine sa faca asta.

| AndrElle a răspuns:

Mănâncă nutrițional. Cereale, fructe și legume.