| XxRoxyxX a întrebat:

TPU! Am o tableta Serioux S900TAB. Am pus la deblocare un model. Mia mers vreo doua zile, pe urma nu mi-a mai mers modelul. Am incercat de multe ori si mi s-a blocat. Imi cere contul google. Cand intru in cont imi zice ca nu e buna parola, dar aia e parola ca merge si pe laptop si pe telefon. Am resetato, am schimbat parola, am facut alt cont si tot nu merge... voi ati mai patit-o? Daca da ce ati facut?
Scz categoria...
FUNDAAAA

1 răspuns:
| Ione13 a răspuns:

Pai daca ai un cont pe yutube poti sa ai si pe google, sa stii ca asa cere oricarui tableta si eu am o tableta dar imi merge perfect