| Linna312 a întrebat:

Buna TPU.
Am parul lung pana la fund si e prea des. il am tuns in v si in scari
cum as putea sa ma tund ca sa imi stea mai drept si mai subtire nu asa des si umflat.

Răspuns Câştigător
| LexieD a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il filezi sau sa il tunzi un pic mai scurtwinking
Du-te la coafor si spune cum ai vrea sa il ai. Stie coafeza dupa cum sa il facawinking
Funda? big grin

5 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Incearca sa il mai filezi. Poate va merge.happy

| AislinnLowery a răspuns:

Cu cat il tunzi mai scurt cu atat va fi mai umflat!

| AislinnLowery a răspuns:

Cat despre tunsoare nu ai cum sa ceri parerea noastra pentru ca nu avem de unde sa stim cum arati pentru a stabili cum ti-ar sta binethinking

| BuBu_3354 a răspuns:

Scurt pana la umeri. Si eu l-am avut lung ca tine si in V, dar l-am tuns mai scurt si nu mia statea umflat si imi statea drept de parca il facusem cu placa.

| Rapperel a răspuns:

Chel?