| Micutza1Tha a întrebat:

am problema, nu stiu ce sa fac sa nu ma duc intotdeauna la baia scolii sa imi schimb tamponul, am mai multe colege care nu le schimba si nu inteleg de ce, si nu se pateaza

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Pai fluxul menstrual nu vine cu galeata. Se schimba acasa de dimineata si cand ajung acasa se schimba iar. Doare cele mai grasute trebuie sa se schimbe mai des ca le vine mai mult. Iti iei un tampon de noapte ( ala mare) gen scuteclaughing ala e cel mai bun.

| Micutza1Tha explică (pentru AtateaConditii):

Sunt chiar slaba, mersi de raspuns kiss

2 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Esti mai specialawinking ca restulkiss