| June20 a întrebat:

Am probleme cu parola de la Facebook. Cand mi-am facut contul aveam setat sa mi se retina parola, astfel sa nu mai fiu nevoita sa o introduc de cate ori ma conectez la Fb, facand chestia asta mereu, mi-am uitat parola si de la mail si de la Facebook. Acum cand ma conectez, ma conectez automat pentru ca acolo la parola imi apare parola sub forma de puncte negre si eu dau direct conect. Exista vreo posibilitate sa aflu ce scrie sub punctele acelea? Sa intru undeva la setari si sa mi-o afiseze sub forma de litere? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Elide a răspuns:

Din cate mai îmi amintesc o poți afla inta aici https://youtu.be/e4Iov4afw3c