| 000000643682 a întrebat:

Buna TPU,
Am rezervare la Costinesti in August, as vrea as mai vizitez macar pentru cateva ore si o alta statiune, de exemplu Eforie sau Mamaia.
O sa vin cu trenul pana la Costinesti. Deci nu am masina personala. Intrebarea mea este daca exista transport in comun de la Costinesti pana la vreo statiune. Si ce putem vizita la Costinesti sau in apropiere? Imi cer scuze daca deranjeaza intrebarea, dar chiar nu stiu si vreau sa ma informez

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai tren de la Costinesti pana la Mangalia, Eforie Nord sau Constanta.

Esti la mare, ce ai vrea sa vizitezi in afara de plaja?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Există.
2. Nu prea ai ce vizita.