| catysmile a întrebat:

Buna TPU... am samsung galaxy 550 si cand incerc sa fac ceva cu usb-ul tot imi zice ca nu am conectat dispozitivul(telefonul)
1. ce pot face?
2.de ce se intampla asta?
3. ce parere aveti despre telefon?

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Ac problema am avut-o si eu, solutia este: instaleaza Samsung pc suite, dupa ce termina, dai restart la pc, si pcul o sa-ti citeasca automat cardul telefonului la conectarea usbului (la conectare o sa te intrebe KEIES sau MODUL USB, alegi varianta 2, pentru ca keies este pentru updatare soft), iar despre telefon, ESTE SUPER! m-a lasat placut impresionat!~cu procesoru lui de 600 merge orice joc de pe android market fara probleme, este mai bun decat un HTC! tot c ma deranjeaza este camera, ca e de 2 mp, se putea si mai bine, funda? happy

| FoRzZzA a răspuns:

Cumparati un USB Nou ca usb ala del ai nu citeste bine datele de internet

| FoRzZzA a răspuns:

Cumparati un USB Nou ca usb ala del ai nu citeste bine datele de internet deci cumpara