| Bubu_3915 a întrebat:

Am si eu cateva nelamuriri si sper sa ma ajutati. Tatal meu a fost plecat din tara iar acum ca sa intors, a aflat niste chestii si si-a pierdut increderea in mine. A mers la orange si a cerut ca urmatoarea factura de la telefonul meu sa vina detaliata. In factura, daca am trimis mesaje, scrie doar numarul destinatarului sau scrie mesajull intreg? 2. Cand iti faci buletin, ai nevoie de analize de sange? pentru ca eu am fumat cat timp a fost plecat si am auzit ca in analize se vede cata cantitate de nicotina ai in sange... Trebuie neaparat sa imi ia sange? Chiar se vede in analize daca am fumat? Funda celei/ celui care poate sa imi dea cele mai bune raspunsuri la intrebarile de mai suss happy

1 răspuns:
| BestOfTheBest a răspuns:

Faza cu sangele nu cred ca e adevarata.si cu factura detaliata. iti arata doar numarul nu mesajul intreg