| Andreeaxcghk a întrebat:

Am si eu nevoie de ceva sugestii
In fiecare an, de Craciun, facem in clasa un fel de Secret Santa.
Anul asta, pentru ca diriginta stie ca atunci cand tragem biletele, ne spunem intre noi cine pe cine am tras, a decis sa cumparam un fel de cadou unisex, ceva reprezentativ si de-abia in ziua in care dam cadourile sa tragem biletele si sa aflam cui i-l dam.
Pare un pic aiurea, stiu.
Ce voiam sa zic este ca nu am nici o idee ce sa iau.
Majoritarea s.au gandit la carti dar voiam ca ce daruiesc eu sa fie ceva mai original...
Ma grabesc rau de tot
Funda pentru raspunsul cu cat mai multe idei
Apropo trebuie sa ma incadrez in 50 de lei
Mersi mult!

1 răspuns:
| Pizzaislife a răspuns:

Cana cu motiv de craciu, glob pe car sa scrii cu marker de sticla un mesaj, praduleti decorativi, cornite de ren, plus cu ceva tematic, o casuta cu led in ea cu tematica de craciun