| Annabelllllla a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sugestii in legatura cu majoratul meu sau daca as putea inchiria un local ceva ieftin in Bucuresti! Mentionez ca majoratul meu este peste cateva zile!

1 răspuns:
| Amuxilus a răspuns:

In primul rand: La Multi Ani! Trebuie sa fi atenta ce alegi big grin nu poti alege orice, avand in vedere faptul ca trebuie sa fie si un loc placut unde sti ca au servicii de calitate. Daca stam sa ne gandim sunt multe de luat in calcul si in final o singura alegere...Cel mai bine este sa iti intrebi prietenii mai mari de un asemenea loc.In fine.Nu alege un bar pe unde umbla toti huliganii dar nici un local unde sti ca umbla copii...Cum ti-am zis intreaba prietenii tai din Bucuresti (peste 18 ani) unde si-au tinut ei majoratul, cat de bune a fost servirea etc. Sper sa iti fie de ajutor.