| loock a întrebat:

Am si eu o intrebare: Aprimit de la scoala o "sarcina":sa facem niste haine din materiale reciclabile...niste idei?

Fundita

Răspuns Câştigător
| asy25 a răspuns:

Ai putea sa laci o fusta sau o rochie dintr-o bucata de ciolofan
fustele si rochiile sunt ff usor de facut
ps:ciolofanul l-ai putea capsa ca de cusut e cam greu.

MULT SUCCES!

fundita? plizzzbig grin

4 răspunsuri:
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Iti poti face o rochie dintr-un sac menajer

| ancu_6221 a răspuns:

Poti lipi pe niste haine, ciolofan, pungi, hartii tot felul de materiale reciclabile si poti face si accesorii de exemplu iti poti face o rochita cu palarie si o umbreluta
mult succes!

| freestyler95 a răspuns:

Si eu am primit aceeasi tema.de unde esti?

| MileyS a răspuns:

Poti sa-ti faci o rochie din paginile hartiilor de la reviste sau una din cheitele de la cutiile de suc, dar este mai greu. Funda? happy