| Lorenushh a întrebat:

Buna TPU:* Am si eu o intrebarehappy Chiar daca am 55 kg si 1, 63 cm. vreau neaparat sa mai slabesc pentru a ajunge la o greutate de macar 52 kg ( greutatea normala in functie de inaltime) am incercat multe metode bine intelesc nu costisitoare pentru a slabi. ei bine nu prea am reusitstraight face Ma puteti ajuta cu niste sfaturi " Cum sa slabesc"? dau funda:* Multumeschappy

1 răspuns:
| AlexPamfil a răspuns:

Dafuq? Ai exact aceeasi greutate si inaltime ca mine. Nu te stresa, daca nu esti grasuta nu-ti fa probleme. Si eu sunt la fel, nici prea slab nu e bine.
Daca vrei sa slabesti, iesi cu rolele, o alergare prin parc...
A, si un sfat : Cand te duci la strand/mare, nu sta intinsa pe sezlong, du-te si inoata! Inotul arde foarte bine grasimea, unul dintre cele mai sanatoase si frumoase sporturi! (Inafara de fotbal, desigur smug )