| alessiacris14 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare... cine imi poate spune daca se poate cumpara carea Midnight Sun (Soarele de la miezul noptii ) scrisa de Stephenie Meyer este tot Twilight doar din perspectiva lui Edward ca am vazut me mai multe siteuri si pe TPU opinii co si contra ...multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| AnnnnnaXD a răspuns:

Cartea nu a aparut inca pe piata. Din cate stiu nici macar nu a fost terminata din cauza unui scandal (cititorii au fost nervosi pentru ca autoarea scrie aceeasi carte de 2 ori).

| alessiacris14 explică (pentru AnnnnnaXD):

Nu dar tot pe TPU am citit ca cineva a cumparato si ca e foarte reusita