| Miruna1279 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum pot ajunge de la gara din Ploiesti la mall? Merci mult!

2 răspunsuri:
| matei418 a răspuns:

Buna, daca esti la Gara de Sud, ai variantele:
Trolee: 202, 44
Autobuze: 30, 1
cu fiecare din ele mergi 3 statii

Daca esti la Ploiesti Vest singurul mijloc de transport este traseul numarul 2 dar nu stiu sa iti spun exact cate statii, din cate stiu cam 5, dar intrebi cate statii mai sunt pana la LMV. O data ce ai coborat la LMV mergi inainte si faci stanga in intersectia cu bulevardul independentei, de unde ai de mers cam 10 minute pe jos