| Vintila_Raluca_Andreea_1997 a întrebat:

Buna TPU... am si eu o intrebare : Cum sa imi fac parul pentru ca sunt domnisoara de onoare sambata asta si nu stiu cum sa imi aranjez parul. Am parul blond, lung, drept. Nu as vrea ca sa il las drept. Nu vreau sa folosesc ondulatorul, placa sau alte prostii ca sa imi ard parul sad Vreau sa imi fac niste bucle sau ceva de genu'. vreau niste videouri. Fundita love struck

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu am video-uri,dar ca sa arate bine,exotic si in tema cu ocazia,poti sa-l pui pe bigudiuri mari, cu o solutie slaba de permanent, apoi sa lasi buclele sa,, curga,, pe umeri. Poti apela si la o coafeza, care te poate ajuta.

| nicolicipici a răspuns:

Buna! uite cum til poti face :* eu asa mi l-am facut dar trebuie sa til dai cu spuma daca vrei sa-ti stea mai mult... :) ----->http://www.youtube.com/watch?v=BLeSKaPaUOA trebuie sa te speli pe cap inainte si acela este un ciorap taiat! succes :O3 fundita?