| Laurentiu18 a întrebat:

am si eu o intrebare cum stiu cand o fata ma place sau nu... vreau sa stiu si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pai se uita mai special la tine, fake anumite gesturi in preajma ta astfel inkt sa o remarci, frecventeaza locurile unde mergi si tu etc.

funda pls?whistling

5 răspunsuri:
| mulinobianco a răspuns:

Fii atent cum te priveste, ce vorbeste cu tine, in genere cum se comporta. Fetele sunt diferite. Unele iubesc si tac, iar altele spun totul din prima zi. Daca tu la fel o placi nu trebuie sa-ti fie rusine sau ceva sa te apropii de ea si sai spui. Fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas.Si nu te sfatui sa vorbiti pe tema asta pe net.cind veti vorbi in fata doar atunci veti intelege ce doriti unul de la altul.Deci ai grija ce faci :* Succes :*

| Tiffany89 a răspuns:

Daca se uita la tine...iti zambestetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti dai seama prin faptul ca sta langa tine, daca te baga in seama si daca se baga in ce-a ce vorbesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita lung la tine si te saluta des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ar trebui sa fii atent la gesturile ei sa observi daca te priveste cand tu nu te uiti... cele mai timide nu-ti vor deklara iubirea fi sigur si vor incerca din rasputeri sa nu-ti atraga atentia dar restul cele mai "tupeiste" vor face tot ce e posibil ca sa te prinziwinking