| SaDaNgEl_1368 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare:de ce nu mi-i se vede poaza de la profil ce trebuie sa fac ca sa se vada? mersi

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Bunahappy

Poate nu ai apasat 'save'. Oricum iti va aparea in 12 orewinking Asa mi s-a intamplat si mie happy

2 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Poate nu ai apasat 'save'. Oricum iti va aparea in 12 orewinking Asa mi s-a intamplat si mie happy

| Daniella a răspuns:

Stai linistita, se va pune ea.Momentan site-ul merge cam greu, si toate pe aici merg intr-un ritm mai lent.