| Napotitană a întrebat:

Am si eu o intrebare din nou pentru cei care se pricep la telefoane..Deci m-am gandit sa-mi iau un Samsung galaxy grand prime, si vreau sa va intreb ce parere aveti despre el.Prietena mea are unul si este multumita de el.Si daca stiti cam cat ar costa? Multumesc happy

4 răspunsuri:
| blacksky13 a răspuns:

Din punct de vedere al prețului nu e cine știe ce. Si eu am vrut sa mi-l iau acum un an foarte mult dar pana la urma am mers pe IOS. Chiar este un telefon bun, rezoluția este buna, si ca mărime nu te poți plânge. La preț e 699 lei. Sper ca te-am ajutat.

| Napotitană explică (pentru blacksky13):

Multumesc happy Chiar ma ajuta opiniile ^-^

| ToteuMagda a răspuns:

Este foarte bun am si eu unul...am dat in jur de 8 milioane pe el...

| Napotitană explică (pentru ToteuMagda):

Okay multumesc pentru raspus.