| Adelina_6085 a întrebat:

Am si eu o intrebare.eu sunt mai emotiva asa din fire.Chiar si atunci cand ma supar pe cineva sau chiar si-n general cand sunt suparata/trista...imi vine sa rad.Nu e bine sa ierti asa repede.Iti trebuie tarie de caracter.Imi puteti da, va rog mult, niste sfaturi ajutatoare?
Ce sa fac sa nu mai rad atat, sa nu mai zambesc cand nu trebuie sa fiu mai puternica, sa nu pun la inima?

Multumesc din toata inima. Ma ajutati foarte mult.

1 răspuns:
| Amy a răspuns:

Uite ca ne potrivim! sunt EXACT la fel ca tine.imi vine sa rad in situatii penibile, sau triste, si iert foarte usor si prea repede.dar nu prea fac nimic sa controlez asta.

Ai putea sa te gandesti ca ceilalti poate de desconsidera pentru comportamentul tau si atunci ai incerca sa te abtii, sa nu mai razi.bafta!